Elon Musk je známý vizionář, který je zároveň CEO automobilky Tesla a vesmírného programu SpaceX a kromě toho je také známý pro svou zálibu ve videohrách.

Připomeňme jen, že je velkým fanouškem Blizzardu a online střílečky Overwatch, dále například žertoval o smazání Fortnite z internetu atd. Nyní se Elon Musk dočkal vlastního velikonočního vejce v nejnovější hře od Bethesdy, Rage 2.

Hráči Rage 2 se nakonec ocitnou v tajuplném bunkru v pustině, kde jejich průzkum povede až k tomuto Easter Eggu. V tomto bunkru budou hráči uvítáni hlasem se jménem Elton Tusk, což je zjevná slovní hříčka. Ten je generálním ředitelem nyní zaniklé společnosti Tusk Industries a plakáty nacházející se v okolí bunkru dávají podrobnosti o typu výzkumu, kterého se Tusk Industries účastnilo. Vesmírné cestování a další plakáty odkazují na Muska a jeho činnosti. Datapady také podrobně popisují Tuskovy inovativní technologie a samozřejmě jeho obscénní bohatství, v nichž je Tusk přezdíván za „velkého vědeckého magnáta“. Ovšem jak se zdá, tak post-apokalyptická budoucnost pro tohoto magnáta nevypadá dobře.

Přečti si  Screenshoty z buildu hry Starfield z roku 2018 se objevily na internetu

Hráči se nakonec s Tuskem také setkají tváří v tvář, respektive “tváří v mozek”, protože Tusk již je jen mozkem ve sklenici. Pokud máte zájem tento easter egg objevit, tak níže na mapě je označeno místo s tajným Tuskovým bunkrem.

Rage 2  je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno