Předplatitelé Rage 2 se mohou těšit na exkluzivní misi a “He’s On Fire” cheat code. Deluxe edice zase hráčům nabídne přístup do rozšíření Rise of the Ghosts, DOOM BFG a všem ostatním cheat kódům.

Tým Rage 2 pracoval v posledních několika týdnech přesčas  a vydával trailer za trailerem aby před 15. květnem řádně nastartoval hype train. A tak tu máme další nový trailer, který nám představuje všechny bonusy, které dostanete za předobjednání Rage 2, stejně jako dobroty, které přicházejí s nákupem Digital Deluxe edice.

Pokud si objednáte nejnovější střílečku od id Software a Avalanche Studia, dostanete pět bonusových položek. Přístup k exkluzivní misi “Cult of the Death God”, která zní přinejmenším velmi slibně. Získáte také nový skin pro svůj monster truck a Settler pistoli, která doplní váš arsenál.

Přečti si  Far Cry 6, Rainbow Six Quarantine a The Division Heartland vyjdou před 31. březnem 2022

Hráči se také dostanou k armoru Nicholase Raina, kterého si fanoušci jistě pamatují z prvního dílu. Nakonec získáte přístup k cheatu “He’s On Fire”, který přináší hlasatele z NBA Jam, aby mluvil o vašem boji. Ano, je to směšné. A ano, je to úžasné.

Ti, kteří si zakoupí Digital Deluxe edici dostanou řadu dalších položek navíc. Za prvé, získáte přístup k notoricky známé zbrani BFG z DOOMa. Bojové vybavení pro vozidlo,  “progress booster” a všechny Wasteland Wizard cheaty, které vám umožní dělat všechny ty bláznivé věci. Ovšem tím nejdůležitějším, co Digital Deluxe edice obsahuje je rozšíření Rise of the Ghosts. Tento doplněk kampaně vyjde později v létě.

Rage 2 vychází na PC, PS4 a Xbox One 14. května.

Přečti si  Ubisoft oznámil nový Free-to-Play titul ze světa The Division

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno