Ředitel animace God of War Ragnarok potvrdil, že vydání hry je stále naplánováno na letošní rok, a to i přes některé obavy fanoušků, že bude opět odložena.

Vzhledem k tomu, u kolika velkých her jsme se v poslední době dočkali odkladů a také k faktu, že God of War: Ragnarok již bylo jednou odloženo, není žádným překvapením, že se fanoušci obávají dalšího odkladu, zejména potom, kdy Cory Barlog informoval, že studio zatím nemá připraveno nic, co by mohlo s fanoušky sdílet.

Ačkoli to bylo pravděpodobně myšleno jen ta, že na další novinky ze hry si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat, tak někteří fanoušci to pochopili tak, že Ragnarok byl znovu odložen a nestihne v tomto roce vyjít. Tato obava se natolik zhoršila, že ředitel animace Bruno Velazquez ujistil, že hra vyjde v tomto roce.

Přečti si  Periferní zařízení PS3 by mohla být kompatibilní s PS5, jak vyplývá z nedávného patentu

https://twitter.com/Gabriel4434/status/1516794142369660931?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1516797475645911042%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es2_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.thegamer.com%2Fgod-of-war-ragnarok-2022-animation-director%2F

I když to zdaleka není přímé potvrzení, že hra vyjde v roce 2022, protože to společnost Sony přímo neřekla a protože vývoj hry může ovlivnit řada věcí, znamená to, že tým pracující na hře je přesvědčen o jejím pokroku a je si jist tím, že vydání bude v roce 2022.

Velazquez také odpověděl některým dalším fanouškům, kteří se ho ptali na datum vydání, a tweetoval gif Stana Leeho, který říká, že na to již odpověděl. Je jasné, že Velazquez si alespoň myslí, že Ragnarok vyjde v roce 2022. Je také důležité si uvědomit, že hlavním důvodem těchto obav bylo jednoduše to, jak Cory Barlog formuloval svou zprávu ke čtvrtému výročí, což byl spíše příslib, že novinky přijdou, jakmile budou připraveny.

Přečti si  Oznámení data vydání God of War Ragnarok se zjevně opozdilo

God of War: Ragnarok je nyní ve vývoji pro PS4 a PS5.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno