Novinář Jeff Grubb tvrdí, že na základě toho, co slyšel, se očekává, že remake The Last of Us bude spuštěn koncem tohoto roku.

Už nějakou dobu kolují internetem informace o remaku The Last of Us a podle posledního vývoje se zdá, že hra bude připravena k vydání dříve, než by si někteří mysleli. Ačkoli hra ještě nebyla oficiálně oznámena, minulé zprávy tvrdily, že její vývoj je téměř dokončen a že bude spolu se samostatnou multiplayerovou hrou The Last of Us spuštěna již koncem tohoto roku.

Novinář Jeff Grubb tyto zprávy potvrzuje. V nedávné epizodě Kinda Funny Gamescast Grubb tvrdil, že na základě toho, co slyšel, remake The Last of Us vyjde na Vánoce 2022.

Přečti si  PSVR 2 Horizon nebude obsahovat otevřený svět

V posledních měsících byl remake TLOU velmi často zmiňován a teasován, naposledy samotným ředitelem Naughty Dog Neilem Druckmannem. Remake navíc nemá být jen prostým grafickým vylepšení původní hry, ale má obsahovat i řadu prvků z The Last of Us Part II, více o tom zde.

Grubb také nedávno přišel s informací, že Sony bude mít vlastní showcase na začátku června nebo v září, což by byla ideální příležitost k oznámení titulu.

Podrobnosti o remaku The Last of Us budeme nadále sledovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno