Capcom představuje nový trailer a grafické materiály z kompletně přepracovaného vydání legendární hry Resident Evil 3. Hra Resident Evil 3 bude v prodeji od 3. 4. 2020 na PlayStation 4 a Xbox One.

Jill Valentine je hlavní hvězdou hry Resident Evil 3, ale na scéně není zdaleka sama, když se začne vyprávět finální kapitola ze města Raccoon City. V tomto survival hororu se představí rozmanité obsazení přátel a krvežíznivých protivníků uprostřed města zpustošeného devastujícími účinky T-viru. Sledujte nový cinematic trailer, screenshoty a artwork, které odhalí více ze hry a přináší bližší pohled na další klíčové herní postavy. Představí se například Carlos Oliveira, neoficiální partner hlavní postavy Jill, zbývající členové Umbrella Biohazard Countermeasure Service (U.B.C.S.), monstrum The Hunter a nezastavitelný Nemesis.

Prozatím se fanoušci mohli seznámit se smrtícím Nemesisem jen letmo – dnešní grafické materiály ukazují, jak obrovskou ničivou silou Nemesis vládne. Tato biologická zbraň, která byla vyvinuta společností Umbrella Corporation, pronásleduje Jill s arzenálem těžkých zbraní, včetně obrovského plamenometu a s laserem naváděnými raketami, které dávají jen malou naději na útěk. To ale není zdaleka vše – Nemesis také vládne silou plynoucí z jeho chapadlovité mutace, díky které je schopen zasáhnout své oběti se smrtící přesností. Jill se neustále zoufale snaží o zneškodnění Nemesise, ale díky jeho silným regeneračním schopnostem se Nemesis neustále vrací zpět ještě silnější než kdykoliv předtím.

Přečti si  Přichází PlayStation Days of Play 2021

Staňte se svědky vrcholných událostí v Raccoon City v kompletně přepracované hře Resident Evil 3. Toto fanoušky vysoce žádané pokračování z legendární videoherní franšízy s více než 94 miliony prodaných kopií navazuje na oceňovaný titul Resident Evil 2 a přináší završení událostí a příběhu z Raccoon CityResident Evil 3 s sebou přináší také nový asymetrický online multiplayer mód 4vs1 Resident Evil Resistance.

Hra Resident Evil 3 bude v prodeji od 3. 4. 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno