RESIDENT EVIL 3 – ODHALEN NOVÝ TRAILER A DALŠÍ MATERIÁLY
Domů » Hry » Novinky » RESIDENT EVIL 3 – ODHALEN NOVÝ TRAILER A DALŠÍ MATERIÁLY

RESIDENT EVIL 3 – ODHALEN NOVÝ TRAILER A DALŠÍ MATERIÁLY

14.1.2020
Publikoval:

Capcom představuje nový trailer a grafické materiály z kompletně přepracovaného vydání legendární hry Resident Evil 3. Hra Resident Evil 3 bude v prodeji od 3. 4. 2020 na PlayStation 4 a Xbox One.

Jill Valentine je hlavní hvězdou hry Resident Evil 3, ale na scéně není zdaleka sama, když se začne vyprávět finální kapitola ze města Raccoon City. V tomto survival hororu se představí rozmanité obsazení přátel a krvežíznivých protivníků uprostřed města zpustošeného devastujícími účinky T-viru. Sledujte nový cinematic trailer, screenshoty a artwork, které odhalí více ze hry a přináší bližší pohled na další klíčové herní postavy. Představí se například Carlos Oliveira, neoficiální partner hlavní postavy Jill, zbývající členové Umbrella Biohazard Countermeasure Service (U.B.C.S.), monstrum The Hunter a nezastavitelný Nemesis.

Prozatím se fanoušci mohli seznámit se smrtícím Nemesisem jen letmo – dnešní grafické materiály ukazují, jak obrovskou ničivou silou Nemesis vládne. Tato biologická zbraň, která byla vyvinuta společností Umbrella Corporation, pronásleduje Jill s arzenálem těžkých zbraní, včetně obrovského plamenometu a s laserem naváděnými raketami, které dávají jen malou naději na útěk. To ale není zdaleka vše – Nemesis také vládne silou plynoucí z jeho chapadlovité mutace, díky které je schopen zasáhnout své oběti se smrtící přesností. Jill se neustále zoufale snaží o zneškodnění Nemesise, ale díky jeho silným regeneračním schopnostem se Nemesis neustále vrací zpět ještě silnější než kdykoliv předtím.

Přečtěte si  Návod jak zdarma upgradovat z Windows 7 na Windows 10

Staňte se svědky vrcholných událostí v Raccoon City v kompletně přepracované hře Resident Evil 3. Toto fanoušky vysoce žádané pokračování z legendární videoherní franšízy s více než 94 miliony prodaných kopií navazuje na oceňovaný titul Resident Evil 2 a přináší završení událostí a příběhu z Raccoon CityResident Evil 3 s sebou přináší také nový asymetrický online multiplayer mód 4vs1 Resident Evil Resistance.

Hra Resident Evil 3 bude v prodeji od 3. 4. 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Ubisoft postihlo personální zemětřesení

Po fiasku s Ghost Recon Breakpoint a nenaplněním cílů s...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů