Resident Evil Project Resistance se představuje v prvním traileru
Domů » Hry » Novinky » Resident Evil Project Resistance se představuje v prvním traileru

Resident Evil Project Resistance se představuje v prvním traileru

9.9.2019
Publikoval:

Project Resistance bude skutečně novým titulem Resident Evil zaměřeným na týmovou hru, který bude obsahovat některé z nejvýznamnějších monster této hororové značky.

Před začátkem Tokyo Game Show vydal Capcom první oficiální záběry připravované hry Resident Evil Project Resistance. Jak se díky prvnímu úniku očekávalo, bude Project Resistance skutečně titulem pro více hráčů. Jak je vidět v traileru, tak čtyři různé postavy bojují s různými nepřáteli Resident Evil, jako jsou zombie a licker. Na konci dokonce můžeme spatřit příchod hrozivého MR. X.

Možná nakonec bude nový Project Resistance PvP titulem, kdy velmi zajímavá by byla varianta 4v1, kde by se někteří hráči okoušeli bojovat s monstry, zatímco jiná je zatím ovládá. Capcom jednoduše popsal Project Resistance slovy: „Přichází zbrusu nový týmový hororový survival zážitek.“ Více informací bychom se měli dozvědět již tento týden během Tokyo Game Show.

Přečtěte si  Vyzkoušeli jsme si demo Nioh 2, zde jsou naše dojmy

Mezi tím se podívejte na první trailer k Project Resistance.

 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  Recenze: Catherine: Full Body – Raději ho nech v kalhotách!

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Borderlands 3 na čas nejvyhledávanějším termínem na Pornhubu

Pornhub velmi často odhaluje zajímavá čísla a statistiky jejich vyhledávače,...