Režisér Days Gone Jeff Ross nedávno promluvil o svých plánech vytvořit spinoff Uncharted, přičemž hlavním protagonistou měl být mladyý Victor Sullivan.

Zatímco série akčních dobrodružných her Uncharted od Naughty Dog je dobře známá díky eskapádám Nathana Drakea a spol., jednu z nejznámějších postav série, Sullyho, mají fanoušci také rádi. Zajímavé je, že se zdá, že Sully mohl být v jednu chvíli dokonce protagonistou své vlastní hry. Nedávno bývalý muž ze SIE Bend Studio Jeff Ross, který režíroval Days Gone a také pracoval na Sony Bend vyvinutém Uncharted: Golden Abyss, hovořil o neúspěšném projektu v této sérii.

Ross nedávno mluvil v podcastu Sacred Symbols+ (prostřednictvím VGC), kde hovořil o své vizi vytvořit spinoff Uncharted s Victorem Sullivanem jako hlavní postavou. Dodal, že hra by následovala postavu ve věku 25 let a byla by zasazena do velmi stylizovaného světa 70. let.

Přečti si  Periferní zařízení PS3 by mohla být kompatibilní s PS5, jak vyplývá z nedávného patentu

Řekl: „Victor Sullivan ve věku 25 let ve velmi stylizovaném světě, kde… by to bylo kolem roku 1976, myslíme si, že je to období, které by odpovídalo jeho věku.

“Příběh by sledoval Sullivana jak odchází z nějakých důvodů od námořnictva v útlém věku a snaží se najít cestu v tomto světě, od pokusu být vojákem až po současnost, kdy bloudí jen tak v ulicích a stane se z něj podvodník.”

Ross také odhalil, že v jeho konceptu by Sully evokoval ztvárnění Jamese Bonda Seanem Connerym a řekl, že by byl „Mladý sexy Victor Sullivan, [který] by pro mě byl jako Sean Connery.

Bohužel to byl jeden z mnoha návrhů, které se nikdy neuskutečnily, protože Ross také nabídl Sony hru Resistance v otevřeném světě poté, co bylo Days Gone 2 smeteno ze stolu. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno