God of War je nejlepší hrou uplynulého roku 2018, o čemž svědčí také vaše hlasování v naší netradiční anketě, kde si God of War vysloužilo hned 4 první místa. Ovšem jaké jsou nejlepší hry PlayStationu podle Cory Barloga, režiséra God of War?

Podle Barloga je jeho nejoblíbenější hrou všech dob na PlayStationu je od Hidea Kojimi a Konami Metal Gear Solid, který byl vydán na první PlayStation. Ovšem zmínil, že vybrat pouze jednu hru je pro něj téměř nemožné.

Další hry, které jsou pro Barloga velmi důležité jsou hry Fumita Uedy jako Ico, Shadow Of The Colossus a The Last Guardian. Další hry, které režiséra God of War velmi inspirovali patří do série Uncharted od Naughty Dog.

Přečti si  Biomutant bude na 12-15 hodin, pokud budete spěchat, v opačném případě vás hra bude bavit více než 65 hodin

Nakonec se zmínil také o sérii Resident Evil  A jakým způsobem Resident Evil 4 změnil způsob, jakým se Cory Barlog začal dívat na hry. 

Nicméně láska Cory Barloga k sérii Metal Gear Solid je také důvodem, proč již měl možnost vidět Death Stranding v akci přímo v Kojima Productions. Death Stranding je neočekávanější hrou všech dob a nemá se podobat žádné jiné hře, kterou jsme měli možnost hrát. Dost možná to bude další velmi oblíbená hra Cory Barloga.

God of War je nyní dostupné na PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro. Death Stranding je nyní ve vývoji exkluzivně pro PlayStation. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno