Starší designér hry Far Cry 6 Marc McGinley opustil Ubisoft, kde strávil poslední čtyři roky.

Vývojář zatím nesdílel své plány do budoucna, ale McGinley neplánoval natrvalo opustit herní průmysl.

Far Cry 6 je dalším dílem v této oblíbené sérii, který se odehrává na fiktivním kubánském ostrově Yara, kde vládne brutální diktátor Anton Castillo svému otrockému státu, zmrazenému v čase kvůli ekonomické krizi. Odhalená ukázka hry ukázala Mianlorianova Giancarla Esposita jako nového padoucha, který nutí svého 13letého syna Diega, aby šel v jeho stopách. Očekává se, že nový projekt přinese obrovský otevřený svět s ještě větší rozmanitostí hraní a svobodou hráčů než kdy dříve.

Nyní projekt ztratil jednoho ze svých starších herních návrhářů. Oznámení o odchodu Marca McGinleyho z Ubisoftu pochází přímo z jeho Twitteru.  Vývojář uvedl, že 12. března „byl jeho posledním dnem v Ubisoftu v Montrealu.“ kde pracoval v posledních letech na Far Cry 6. McGinley uvedl: „Bylo mi potěšením pracovat s tolika talentovanými lidmi“ a napsal, že „mu bude chybět jeho rodina Far Cry.“

dyž se ho zeptali na jeho plány do blízké budoucnosti, Marc McGinley krátce odpověděl, že si bude užívat příští týden nezaměstnanosti, než ohlásí některé zásadní změny. Bývalý starší designér hry Far Cry 6 ujistil, že neopustí herní průmysl.

Důvody pro odchod Marca McGinleye nejsou známy. Je možné, že opustil svůj post, protože vývoj Far Cry 6 je téměř dokončen. Z toho, co víme, je Ubisoft Toronto studiem, které tvoří Far Cry 6, nikoli Ubisoft Montreal, ačkoli Ubisoft je známý tím, že práci na projektech dělí napříč svými studii.

McGinley dostal práci v Ubisoftu speciálně pro vývoj Far Cry 6 a nepodílel se na vývoji předchozích dílů. Soudě podle jeho profilu na LinkedIn začal vývoj Far Cry 6 na začátku roku 2017, téměř rok před vydáním Far Cry 5.

Přečti si  Epic Games údajně nabídl společnosti Sony 200 milionů dolarů za exkluzivity PlayStationu

Z Far Cry 6 jsme zatím neviděli žádné gameplay záběry a to i přes to, že hra měla být původně vydána 18. února, ale kvůli aktuální pandemii byla hra odložena.  Ubisoft stále neoznámil oficiální datum vydání, nicméně ve se finanční zprávě uvedla, že hra dorazí před březnem 2022.

Far Cry 6 je nyní ve vývoji pro konzole a PC. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno