Sequel Death Stranding by se mohl od první hry velmi lišit
Domů » Hry » Death Stranding » Sequel Death Stranding by se mohl od první hry velmi lišit

Sequel Death Stranding by se mohl od první hry velmi lišit

Death Stranding je zcela bezpochyby jednou z nejzajímavějších her za posledních několik let a lze očekávat, že si z letošního udílení The Game Awards 2019 odnese nejednu cenu.

Hideo Kojima a jeho tým Kojima Productions, dokázali skutečně vytvořit něco jiného a jedinečného a dokázali položit základy novému hernímu stylu nazvanému Strand Game. Ale jak sám Kojima dříve uvedl, proto, aby se žánr uchytil, bude třeba vytvořit více takovýchto her.

Nyní Hideo prozradil, že kdyby pracoval znova na hře s Normanem Reedusem, možná na pokračování Death Stranding, nebo kdyby měl opět vytvořit něco takového, tak by začal zcela od nuly. Zda by se pokračování Death Stranding zcela lišilo od prvního dílu, by nás velmi zajímalo, zejména potom, zda by bral ohled na případnou kritiku, nebo má pouze jiné nápady na různé typy hraní a možnosti, které by se vešly do tohoto již vytvořeného podivuhodného světa.

Přečtěte si  Hráči PC verze Star Wars Jedi: Fallen Order si mohou užít mód New Game Plus

Mezitím se fanoušci mohou těšit na první velkou aktualizaci, která na PlayStation 4 dorazí někdy v polovině tohoto měsíce a přinese s sebou řadu fanoušky požadovaných oprav a vylepšení kvality, včetně možnosti změny velikosti textu.

Death Stranding je nyní k dispozici na PS4 a v létě 2020 vyjde také na PC.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Kniha Death Stranding dorazila do japonských obchodů

Pokud bychom měli vybrat jeden faktor, který nás na Death...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů