Zatímco se svět připravuje na Liama Hemswortha v roli Geralta z Rivie, tvůrci seriálu prozradili, že Zaklínač jde do produkce s pátou sérii – a ta bude poslední.

Zaklínač debutoval v prosinci 2019 s poměrně pozitivním přijetím, přičemž mnozí chválili výkon Henryho Cavilla v roli Bílého vlka, ale pro nadcházející vydání čtvrté série anglického herce nahradil Australan Liam Hemsworth.

Všechno dobré jednou končí, a přestože se Zaklínač těšil solidní kvalitě, s pátou sérií bude ukončen. Na poměry televizních seriálů to není špatný výkon, ale fanoušci jsou zvědaví, jak to všechno skončí. Ke konci třetí sezóny byla nastolena spousta dějových linií, ale největší otázkou mezi komunitou je, jak scénáristé vyřeší nahrazení Hemswortha Cavillem – pokud vůbec.

Přečti si  Nástroj pro úpravu Zaklínače 3 REDkit je nyní k dispozici na PC

Mohli to prostě zamlčet a předstírat, že se nic nestalo, nebo tam mohlo být napsáno něco, co vysvětluje náhlý rozdíl. Jsem ochotný vsadit se, že Marigold pronese nějaký vtípek o tom, že Geralt „vypadá jinak“. Už se tam objevil vtípek o „vytí větru“, takže ta možnost je bezesporu na stole.

Nedávno vyšlo najevo, že do čtvrté série Zaklínače se chystá celá řada špičkových herců, včetně Jamese Purefoye a Sharlta Copleyho.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno