Po letech restartů a odkladů to vypadá, že datum vydání Skull and Bones bylo konečně stanoveno a jak je u Ubisoftu zvykem, tak uniklo na net.

Skull and Bones bylo po dlouhé roky v bermudském trojúhelníku, protože hra byla několikrát odložena a dokonce i přepracována. V posledních měsících však došlo k nějaké smysluplné aktivitě a vypadá to, že konkrétní podrobnosti o tom, kdy bude hra spuštěna, budou brzy zveřejněny.

Twitterová stránka @ALumia_Italia, která běžně sleduje backend a aktualizace obchodu Xbox Store, nedávno zaznamenala zveřejnění výpisů pro Skull and Bones, které také obsahovaly podrobnosti o bonusech k předobjednávkám hry. Krátce poté uživatel tvrdil, že podle těchto backendových výpisů se hra spustí 8. listopadu, což okamžitě potvrdil prominentní zasvěcenec Tom Henderson.

Přečti si  Ubisoft zrušil Ghost Recon Frontline, Splinter Cell VR a 2 neoznámené tituly

Nedávné úniky tvrdily, že Ubisoft znovu odhalí Skull and Bones v červenci, což informaci jen potvrzuje. Je pravděpodobné, že toto datum vydání bude také oznámeno, zatímco nedávno uniklé podrobnosti o nedostatku PvP a omezené pozemní hře mohou mohou být objasněny.

Začátkem tohoto roku Ubisoft uvedl, že hra vyjde do konce aktuálního fiskálního roku, tedy před 1. dubnem 2023.

Skull and Bones je nyní ve vývoji pro PS5, Xbox Series X/S a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno