Podle jednoho uživatele Redditu, by se strany, které se rozešly ve zlém, mohly opět sejít nad novým dílem Sillent Hill.

I když se mi toto jeví jako něco velmi nepravděpodobného, tak podle prohlášení na Redditu jsou Hideo Kojima a Konami v jednání s cílem vytvořit nový díl Sillent Hill. Uživatel “Sarzt0001” se zdá být velmi jistý tím, co tvrdí a dokonce ve svém prohlášení uvádí i některé podrobnosti o tomto projektu.

Základní dohoda mezi Konami a Hideo Kojimou by tedy byla. V současné době by se mělo mluvit o předvýrobních detailech. Vývoj by měla převzít společnost Kojima Productions, financování by mělo probíhat také za pomocí společností Sony a Microsoft. 

Podle uživatele Redditu je toto také důvodem, proč z Kojima Productions odešel Kinichiro Imaizumi a nechce už pro společnost pracovat ani externě.

Přečti si  Mass Effect: Legendary Edition možná dostane multiplayer pro Mass Effect 3

Stejné jako PT, ale přesto jiné.

Kojima se dostal do Konfliktu s Konami kvůli Metal Gear Solid 5, když chtěl pokračovat ve své vizi PT / Silent Hills. Takže by údajně nový Sillent Hill měl navázat na původní vývoj ovšem z několika změnami.

  • Jiná hlavní postava než v Silent Hills (bez Normana Reeduse)
  • Tolik celebrit, jak je to možné (podobné Death Stranding )
  • Hra bude z pohledu třetí osoby

Vzhledem ke sporu před několika lety se jeví tato spekulace jako velké fanouškovské přání a nesmysl. Na druhou stranu byl Silent Hill pro Kojimu srdeční záležitostí a sám Kojima nedávno dráždil fanoušky na Twitteru náznaky, že se chystá vrátit k hororové scéně.

Přečti si  Platinu z Ratchet and Clank: Rift Apart můžete získat během jednoho průchodu hrou

Znovu však opakuji, že toto je nepotvrzená fáma! Ani Hideo Kojima, ani osoby odpovědné za Konami se k tomu zatím nevyjádřily.

A co vy, uvítali byste nový Sillent Hill, tak jak je popsáno v příspěvku?

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno