Výrobci konzolí neustále pracují na nových systémech, vytvářejí prototypy a testují uvnitř svých laboratoří další PlayStation nebo Xbox.

Vzhledem k tomu není překvapením ani tajemstvím, že společnost Microsoft již má nástupce Xbox One ve svých laboratořích, ale nová spekulace naznačuje, že konzole nové generace by mohla začít mnohem dříve, než se očekávalo.

Podle YouTubera DreamcastGuy, další konzole Xbox je v současné době zprovozněna a testována pro vydání v roce 2019. DreamcastGuy údajně má zdroj přímo ve společnosti Microsoft, který mu tyto informace poskytl. Máme důvod věřit, že jeho zdroj opravdu existuje, ovšem nemůžeme zcela věřit tomu, že YouTuberoj poskytuje reálné a pravdivé informace. Takže je velmi důležité tuto informaci brát prozatím s velkou rezervou.

Přečti si  Deskovka: Cesta za štěstím - Větší nuda, než ve skutečném životě...

Za předpokladu, že zdroj DreamcastGuy disponuje přesnými informacemi, je otázkou, proč by Microsoft spustil nástupce Xbox One v roce 2019? Mnoho hráčů si možná neuvědomuje, že přechod ze sedmé k osmé generaci konzolí byl neobvykle dlouhý, s osmiletou životností mezi vydáním Xbox 360 a Xbox One. Většina generací konzolí má tendenci trvat přibližně pět let, takže nástupce Xbox One, který se by vyšel v roce 2019, šest let po vydání Xboxu One, určitě není nereálný.

Pochopitelně musíme vzít v úvahu také nedávno vydaný Xbox One X, který je nyní označován jako nejsilnější herní konzole na trhu. Pokud se Microsoft chystá vydat nástupce Xbox One již v roce 2019, pak bude ještě silnější, než současný Xbox One X., což náhle z této konzole učiní značně zastaralý systém.

Přečti si  Diablo Immortal potvrzeno pro letošní rok

Microsoft se možná bude snažit vydat novou generaci konzolí dříve než na trh přijde PlayStation 5, odobný krok Microsoft udělal s Xbox 360, což ale vedlo k tomu, že konzole trpěla technickými nedostatky a i problémy jako byl Red Ring of Death.  I tak se však Xbox 360 prodával velmi dobře.

Zda jsou informace DreamsGouy pravdivé se dozvíme nejspíše na letošní E3, kde by mělo dojít k případnému odhalení nové konzole, ale my bychom to viděli spíše, že k oznámení dojde v roce 2019.

Na video uživatele DreamsGuy se můžete podívat níže.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno