Insomniac Games potvrzuje, že do své nadcházející hry Spider-Man zahrne všechny jedinečné schopnosti Milese Moralese.

Bojový systém PS4 Spider-Mana plně využívá schopností Petera Parkera jako Spider-Mana tím, že umožňuje hráčům využívat veškerou svou nadlidskou sílu, obratnost a vytrvalost. Nicméně, zatímco Miles Morales sdílí tyto schopnosti, má také několik vlastních a jedinečných schopností, které bude nadcházející  Spider-Man: Miles Morales obsahovat.

Insomniac Games na svém oficiálním Twitteru potvrdil, že Spider-Man: Miles Morales umožní hráčům používat v boji Venom Shock a maskovací schopnosti. Kromě toho budou mít přístup k zařízením a dovednostem podobným těm, které má Peter ve hře Spider-Man na PS4.

Milesova schopnost Venom Shock možňuje generovat obrovské množství energie a nasměrovat ji na lidi nebo předměty, jako by to byla elektřina. Když přijde do kontaktu s lidmi, může je dočasně ochromit, navíc je dostatečně silná na to, aby rozbila řetězy a lana. Maskovací schopnost je samozřejmá. Za zmínku stojí, že funguje na čemkoli, co má Miles na sobě.

Insomniac nezmínil, jak by tyto schopnosti zavedl do hry, ale Venom Strike by mohl být jednoduše začleněn do základního bojového systému. Některá z jeho jedinečnějších komb by mohla také skončit paralyzujícím účinkem Venom Blastu, takže by nepřátele dočasně zůstali nehybní.

Přečti si  Nový patent společnosti Sony umožňuje hráčům registrovat se jako odborníci a pomáhat ostatním v reálném čase

Na druhé straně se maskovací schopnosti jeví jako něco, co by vyžadovalo vlastní mechaniku. Insomniac by mohl tuto schopnost přidělit tlačítku L3, které je v současné době jediným nevyužitým na ovladači DualSense. Po stisknutí tlačítka by Miles mohl na krátkou dobu zůstat neviditelný. Navíc tato schopnost by se mohla Milesovi nabíjet například při použití finišerů, nebo jiných speciálních akcí. Vývojáři by dokonce mohli z této schopnosti učinit z jednu z “Suit Powers”, kterou může Miles získat.

Spider-Man Miles: Morales  vychází exkluzivně s PS5 na konci tohoto roku. 

 

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno