Drew Karpyshyn pracoval pro BioWare řadu let a mezi jeho práce patří například Star Wars: Knights of the Old Republic, Neverwinter Nights, Jade Empire, Mass Effect a Mass Effect 2 a nyní také Anthem.

Spisovatel již v minulosti studio jednou opustil, aby se mohl v klidu věnovat své vlastní tvorbě, ovšem v roce 2015 se do studia vrátil a pracoval na Star Wars: Knights of the Old Republic a především hře Anthem.

Nyní však spisovatel studio znovu opouští a jak sám uvedl jedním z důvodu je vyčerpání, které z náročného vývoje her, které mu brali síly na jeho vlastní projekty a psaní knih.

Související obrázek

Okamžitě se tak na internetu objevili obavy hráčů, jak to vlastně bude se hrou Anthem dál a jak moc to poznamená její vývoj i jak velký problém to bude pro samotný BioWare? Na tyto otázky a obavy přišel s odpovědí na Twitteru generální ředitel Casey Hudson, který uvedl, že hráči nemusí mít nejmenší obavy o příběh Anthemu ani žádných dalších her od BioWare. Uvedl, že Karpyshyn před svým odchodem dokončil všechny práce na příběhu Anthemu a nyní zůstává jen na studiu, aby jej převedli do digitální podoby.

Přečti si  Biomutant v nejnovějším traileru ukazuje výkon na PS4 a Xbox One

I když je smutné vidět, že Karpyshyn znovu opustil BioWare, nikdo jej nemůže vinit za to, že usiluje o vlastní tvůrčí touhy.

I přes to všechno se jedná o dalšího kvalitního člena týmu, který opustil toto studio. V nedávné době odešli také: tvůrčí ředitel Dragon Age Mike Laidlaw, generální manažer Aaryn Flynn a vedoucí spisovatel Dragon Age David Gaider. Možná za odchody stojí politika EA, kterou musí BioWare striktně respektovat, ale která se nelíbí mnoha členům tohoto týmu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno