V souvislosti s nedávno zveřejněnými novými střednědobými obchodními plány společnost Square Enix nyní potvrdila, že zrušila hry, které nebyly v souladu s její novou strategií.

Ve své poslední zprávě o výsledcích (prostřednictvím VGC) společnost potvrdila, že byla zrušena řada neohlášených titulů a že její zisk, který je o 70 % nižší než v loňském roce, je důsledkem těchto zrušení.

Společnost sice neprozradila žádné podrobnosti o těchto zrušených titulech, ale vzhledem k tomu, že nová obchodní strategie společnosti se točí kolem většího počtu multiplatformních vydání a opětovného zaměření na koncept „zábavy“, bude pravděpodobné, že se jednalo o potenciálně exkluzivní tituly pro jednotlivé platformy, u nichž se neočekávalo, že by vydělaly příliš mnoho peněz. Společnost vykázala v souvislosti s těmito zrušenými tituly ztrátu 22 087 milionů jenů.

Přečti si  MudRunner VR vychází již příští týden!

Nové obchodní plány společnosti Square Enix, které se již daly do pohybu, budou pokračovat nejméně do roku 2025. V rámci svých plánů se společnost hodlá zaměřit na vydavatelskou strategii, která bude obsahovat více multiplatformních titulů. Square Enix chce také rozšířit svůj digitální prodej. Společnost rovněž vyčlenila 100 miliard jenů na investice v průběhu tříletého období.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno