Není to tak dávno, co jsme informovali o tom, že studio Respawn Entertainment má zájem na vytvoření pokračování jejich nejnovější a velmi úspěšné Star Wars hry.

A jak se zdá, tak Respawn neztrácí čas, protože studio již hledá zaměstnance pro nadcházející Star Wars projekt, kterým by mohlo být právě Fallen Order 2.

I když Star Wars Jedi: Fallen Order vyšlo v podstatě nedávno, tak se zdá, že vývojáři z Respawn Entertainment jsou již zaneprázdněni pokračováním, studio nyní hledá nové zaměstnance, kteří mají „vášeň pro Star Wars“.

Inzerát konkrétně hledá vedoucího softwarového inženýra, který má vztah k franšíze Star Wars a který chce rozvíjet akční dobrodružství z pohledu třetí osoby. Respawn dále hledá zaměstnance na pozice level designer a senior character artist. Náplní bude vytvoření „neuvěřitelného zážitku ze Star Wars“, což také vyžaduje „rychlé, přesné ovládání a plynulé hraní“.

Přečti si  Pre-load Mass Effect: Legendary Edition je nyní k dispozici na Xbox, připravte si 84 GB volného místa

Pracovní nabídka samozřejmě není oficiálním potvrzením, že Respawn již pracuje na Star Wars Jedi: Fallen Order 2. Je však zřejmé, že ve studiu se již minimálně připravuje projekt, který používá stejný žánr a licenci jako Fallen Order.

Star Wars Jedi: Fallen Order je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno