Star Wars Jedi: Fallen Order se také stal nejprodávanějším Star Wars titulem EA a na PC v rámci 

Společnost EA dnes oznámila, že při vydání se Star Wars Jedi: Fallen Order stala nejprodávanější Star Wars hrou, alespoň pokud jde o digitální prodeje. V tomto období se také stala nejrychleji prodávanou hrou Star Wars na PC vydavatele. Návrat EA k prodeji her na  Steamu byl jistě velkým důvodem, proč  Fallen Order dokázal dosáhnout tohoto milníku.

Jménem Respawn a EA děkujeme všem za podporu studia a týmu během vývoje a spuštění Star Wars Jedi: Fallen Order, uvedl Vince Zampella z Respawn Entertainment. “Vyprávění příběhu v  galaxii Star Wars  je splněný sen a přijetí hry fanoušky bylo neuvěřitelné.”

Je ale zřejmé, že celkové prodeje Star Wars Jedi: Fallen Order nedosáhly během startovacího okna takových prodejů jako Battlefront I a II, jinak by to vydavatel jistě řekl. Pokud vezmeme v úvahu fyzický prodej, bývalé hry pravděpodobně měly celkově silnější spuštění. Přesto s tím, jak v poslední době roste obliba digitálních kopií her, Star Wars Jedi: Fallen Order, který stanovil pro EA nový rekord, je to vykročení tím správným směrem. EA již dříve uvedla, že doufá, že do konce března 2020 dodá 6 až 8 milionů kopií Star Wars Jedi: Fallen Order.

Přečti si  Hráči Apex Legends zjistili, že Revenant a Wraith se mohou dostat do trezoru World's Edge bez klíče

Star Wars Jedi: Fallen Order je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno