Star Wars: The Old Republic se po letech konečně dostalo na Steam a podporuje Cross-Save z ostatních platforem
Domů » Hry » Novinky » Star Wars: The Old Republic se po letech konečně dostalo na Steam a podporuje Cross-Save z ostatních platforem

Star Wars: The Old Republic se po letech konečně dostalo na Steam a podporuje Cross-Save z ostatních platforem

22.7.2020
Publikoval:

Společnost Electronic Arts oznámila, že MMORPG Star Wars: The Old Republic od studia BioWare, bylo úspěšně spuštěno ve službě Steam, kde umožní hráčům pokračovat ve svém starém postupu na nové platformě.

Pokud jste již začali dobrodružství na původním launcheru, budete moci pokračovat v příběhu na Steamu a dokonce pokračovat ve hře se svými starými kamarády, kteří na Steam nepřešli.

Pro ty, kteří jsou nadšení různými společenskými sběratelskými předměty, nabídne Steam verze Star Wars: The Old Republic nové bchodní karty, profilová pozadí a emotikony. V budoucí aktualizaci bude přidáno více než 100 achievementů ve službě Steam a hráči retroaktivně odemknou vše, co bylo dříve odemčeno časem stráveným ve Staré republice.

Přečtěte si  Další díl Need for Speed má zpoždění, Criterion Games pomáhá DICE s vývojem Battlefieldu 6

Star Wars: The Old Republic je nyní k dispozici ve službě Steam jako bezplatný titul. Volitelné předplatné pro The Old Republic se vrátilo a je k dispozici za 14,99 $ / měsíc, který zahrnuje zvýšení level cap ze 60 na 75, přístup ke všem expanzím The Old Republic, zvýšené zkušenosti a zisky z reputace a měsíční přidělení kartelů.

 

Další doporučené příspěvky
 
Chraňte své oči stylově pomocí nových inteligentních brýlí Razer

Nové inteligentní brýle Razer od společnosti Anzu vám pomohou chránit...