Twitch je primárně využíván streamery k hraní her, ale občas je využíván i pro jiné účely. Twitch umožňuje svým streamerům zaznamenat svůj život v takzvaných IRL Streamech, kde jsou často k vidění zábavné, ale i nebezpečné momenty.

Pokud si pamatujete, tak právě v IRL Streamu byl dočasně zabanován DrDisrespekt, když během live streamu navštívil toalety na E3. Nyní se v tomto živém vysílání přihodila jiná a tak trochu nebezpečná věc, když se streamerka MissCoookieez rozhodla oslavit své narozeniny společně se svým publikem a narozeninovým dortem.

Jak asi správně tušíte, tak se této půvabné streamerce vymkla situace z rukou, když se jí svíčkami na dortu podařilo zapálit svůj mikrofon. Konkrétně molitanový převlek mikrofonu zažehl rychlostí raketového motoru. Naštěstí streamerka nepropadla panice a oheň dostala pod kontrolu dříve, než mohl poškodit její vybavení, nebo dokonce popálit samotnou MissCoookieez.

Přečti si  Screenshoty z buildu hry Starfield z roku 2018 se objevily na internetu

Celá situace MissCoookieez naštěstí skončila dříve, než byl někdo zraněn a byla tak spíše zábavná, bohužel ne všechny situace končí vždy takto vesele.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno