Streamerka MissCoookieez si během streamu omylem zapálila mikrofon
Domů » Hry » Novinky » Streamerka MissCoookieez si během streamu omylem zapálila mikrofon

Streamerka MissCoookieez si během streamu omylem zapálila mikrofon

4.11.2019
Publikoval:

Twitch je primárně využíván streamery k hraní her, ale občas je využíván i pro jiné účely. Twitch umožňuje svým streamerům zaznamenat svůj život v takzvaných IRL Streamech, kde jsou často k vidění zábavné, ale i nebezpečné momenty.

Pokud si pamatujete, tak právě v IRL Streamu byl dočasně zabanován DrDisrespekt, když během live streamu navštívil toalety na E3. Nyní se v tomto živém vysílání přihodila jiná a tak trochu nebezpečná věc, když se streamerka MissCoookieez rozhodla oslavit své narozeniny společně se svým publikem a narozeninovým dortem.

Jak asi správně tušíte, tak se této půvabné streamerce vymkla situace z rukou, když se jí svíčkami na dortu podařilo zapálit svůj mikrofon. Konkrétně molitanový převlek mikrofonu zažehl rychlostí raketového motoru. Naštěstí streamerka nepropadla panice a oheň dostala pod kontrolu dříve, než mohl poškodit její vybavení, nebo dokonce popálit samotnou MissCoookieez.

Přečtěte si  GTA 6 pro PS5 a Xbox Scarlett? Rockstar znovu dráždí fanoušky

Celá situace MissCoookieez naštěstí skončila dříve, než byl někdo zraněn a byla tak spíše zábavná, bohužel ne všechny situace končí vždy takto vesele.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  Filmový Sonic ukazuje svou přepracovanou podobu v novém traileru

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Přes 10 minut dlouhý Story Trailer na Yakuza: Like a Dragon

Sega dnes zveřejnilo přes deset minut dlouhý trailer z nového...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů