Switch verze DOOM Eternal má hráče mile překvapit
Domů » Nintendo » Switch verze DOOM Eternal má hráče mile překvapit

Switch verze DOOM Eternal má hráče mile překvapit

2.3.2020
Publikoval:

DOOM Eternal vychází na konci tohoto měsíce na PC, PS4 a Xbox One, přičemž na pozdější vydání je plánována také Switch verze hry a jak se zdá, tak tentokrát by mělo čekání stát za to.

Jistě si pamatujete nepodařený Switch port hry DOOM, který byl doslova příkladem toho, jak by se to nemělo dělat. Hra na hybridní konzoli společnosti Nintendo doslova trpěla, podobně jako monstra, která si Slayer bere na paškál. Ovšem jak se zdá, tak tentokrát by mělo být vše mnohem lepší.

Přečtěte si  Kampaň Halo Infinite bude součástí události Xbox Series X

V rozhovoru pro US Gamer promluvil režisér DOOM Eternal, Marty Stratton, o Switch verzi hry a řekl, že ji nedávno hrál a byl ohromen tím, jak vývojáři z Panic Button dokázali. Dodal také, že hráči budou touto verzí velmi mile překvapeni.

Co se uživatelského rozhraní hry týče, tak Marty Stratton potvrdil, že pro verzi Nintendo Switch bude s ohledem na malý display provedeno mnoho úprav a vylepšení, a že Panic Button dodá vše přehledné a v pořádku, protože mají celý tým designérů UI, kteří se těmito problémy zaobírají. Stratton zopakoval, že je to opět nejlepší možná verze, kterou mohou hráči na Switch získat.

Přečtěte si  Koncept Art k Cyberpunk 2077 ukazuje novou oblast Night City

DOOM Eternal vychází na PC, PS4 a Xbox One 20. března. Switch verze zatím termín vydání nemá.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Další doporučené příspěvky
 
EA vydá v příštím roce na Switch 7 her

Zdá se, že EA zvyšuje podporu Nintendo Switch a v...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů