DOOM Eternal vychází na konci tohoto měsíce na PC, PS4 a Xbox One, přičemž na pozdější vydání je plánována také Switch verze hry a jak se zdá, tak tentokrát by mělo čekání stát za to.

Jistě si pamatujete nepodařený Switch port hry DOOM, který byl doslova příkladem toho, jak by se to nemělo dělat. Hra na hybridní konzoli společnosti Nintendo doslova trpěla, podobně jako monstra, která si Slayer bere na paškál. Ovšem jak se zdá, tak tentokrát by mělo být vše mnohem lepší.

V rozhovoru pro US Gamer promluvil režisér DOOM Eternal, Marty Stratton, o Switch verzi hry a řekl, že ji nedávno hrál a byl ohromen tím, jak vývojáři z Panic Button dokázali. Dodal také, že hráči budou touto verzí velmi mile překvapeni.

Přečti si  Valkyrie z Apex Legends je na holky, dokazují to hlasové linky a rozhovory

Co se uživatelského rozhraní hry týče, tak Marty Stratton potvrdil, že pro verzi Nintendo Switch bude s ohledem na malý display provedeno mnoho úprav a vylepšení, a že Panic Button dodá vše přehledné a v pořádku, protože mají celý tým designérů UI, kteří se těmito problémy zaobírají. Stratton zopakoval, že je to opět nejlepší možná verze, kterou mohou hráči na Switch získat.

DOOM Eternal vychází na PC, PS4 a Xbox One 20. března. Switch verze zatím termín vydání nemá.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno