Dnes je den, kdy se infekce v The Last of Us dostala do kritického bodu. To hlásí oficiální PlayStation blog.

Zahajte letošní Outbreak Day s novým The Last of Us Part II plakátem, grafickým prostředím pro PS4 a spoustou dalšího.

Od odhalení The Last of Us Part II jsme byli ohromeni reakcí fanoušků a komunity kolem této značky. Každou chvíli jsme sdíleli fotky fanoušků v perfektních cosplay kostýmech i dokonce vaše nová zkutečná tetování po vzoru Ellie. Vaše vášeň nás inspiruje a každoročně tak oslavujeme s komunitou The Last of Us Outbreak Day (den vypuknutí) který je 26. září, je to den kdy infekce zasáhla kritickou masu populace v The Last of Us.

Letošní ročník již čtvrtého dne vypuknutí oslavuje PlayStation a Naughty Dog vydáním zbrusu nového plakátu, PS4 tématu a trička k The Last of Us Part II. Stejně tak i slevy na vybraný obsah The Last of Us na PlayStation Store.

Přečti si  Dorazí Hades konečně i na konzole PlayStation?

The Last of Us Part II – Outbreak Day 2017

V návaznosti na loňský plakát se i tentokrát Sony spojilo s umělcem Kevinem Tongem, aby vytvořili zcela nový plakát inspirovaný The Last of Us.

Vedle plakátu vydává Sony také systémové téma pro PS4, které je založeno na traileru z PlayStation Experience. Tento nový dynamický motiv obsahuje zvuk z traileru , jedinečné tóny a animované efekty.

https://www.facebook.com/PlayStation/videos/10155812338596803/

Poslední z nás Část II - Den vypuknutí 2017

Poslední z nás Část II - Den vypuknutí 2017

K dostání bude také tričko s motivem The Last of Us Part II, ale zřejmě jen pro US trh.

Poslední z nás Část II - Den vypuknutí 2017

Sony dodává, že věří, že máme den vypuknutí rádi stejně jako oni a již se těší až se s námi budou moci podělit o novinky k The Last of us Part II.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno