Pán prstenů: Glum bude nově vydán společností Nacon, známé zejména pro své herní periferie, nejdříve v roce 2022.

Minulý podzim jsme se poprvé podívali na nadcházející hru Daedalic Entertainment The Lord of the Rings: Gollum. První ukázka toho moc neprozradila, ale u fanoušků fantasy a zejména světa pána prstenů, vyvolalo toto oznámení velký zájem. Včera však Daedalic přišel s několika oznámeními.

Tím nejdůležitějším je asi to, že vydání hry se odkládá na rok 2022 a vývojářský tým začal spolupracovat se společností Nacon, která bude hru publikovat.

Od společnosti Nacon je to velmi zajímavý krok, kterým zvyšuje své působení na herním trhu. Ale nemyslete si, že je Nacon v publikování her nějakým nováčkem, kupříkladu pro tento rok mají ve svém kalendáři naplánováno vydání hned několika titulů: Werewolf: The Apocalypse – Earthblood , Blood Bowl 3 a Vampire: The Masquerade – Swansong. A pokud si k tomu přidáte další tituly, které dosud nemají stanovené datum vydání jako: Session a Steelrising, potom máte vcelku slušný katalog her.

Přečti si  Dalším hrdinou Overwatch 2 je Juno, dorazí 20. srpna

Pán prstenů: Glum může být největším ze všech projektů této společnosti, ale to se teprve ukáže. Doufejme, že se brzy dozvíme více podrobností o tomto projektu.

The Lord of the Rings: Gollum je nyní ve vývoji pro konzole a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno