Sony podrobně popsalo všechny zářné nové funkce dostupné v Marvel’s Spider-Man Remastered na PC.

Spider-Man Remastered se během několika málo týdnů vyjde na PC a v rámci příprav PlayStation vydala oficiální trailer zaměřující se právě na funkce dostupné v PC verzi hry. Zatímco hra zůstává v podstatě stejná jako verze pro PS5, uživatelé PC budou těžit z optimalizované grafiky a podpory ultraširokoúhlých monitorů.

Trailer na PC verzi hry doprovází také příspěvek na PlayStation.blog od Mikea Fitzgeralda, ředitele Core Technology v Insomniac Games. Fitzgerald rozebírá to, co předvádí trailer pro nadcházející PC port. Jedním z největších zaměření lidí v Insomniac byla grafika. Cílem bylo udělat ze hry „vizuální skvost!” a Insomniac nabídl PC hráčům širokou škálu nástrojů, které jim s tím pomohou.

Přečti si  Loadouty si v Call of Duty: Warzone 2.0 budete moci zakoupit jen ve vylepšených nákupních stanicích

Spider-Man Remastered jako takový nabízí vylepšené odrazy paprsků. Tyto odrazy mají různé úrovně kvality, včetně kvalitnějšího režimu sledování paprsku. To dává město Petera Parkera do ostřejších detailů, když se nad ním houpe. Spolu s novými funkcemi sledování paprsku je grafika vylepšena díky podpoře dalších technologií, jako je NVIDIA DLSS, která zvyšuje výkon, a NVIDIA DLAA, která zlepšuje kvalitu obrazu.

Hra také podporuje různé poměry zobrazení včetně ultraširokoúhlého 21:9 a také 16:9, 16:10, 48:9 a panoramatického 32:9. PC port je také lépe přizpůsobitelný, pokud jde o grafiku než u jiných verzí. Funkce, jako je filtrování textur, stíny v kvalitě LoD a další jsou k dispozici, abyste získali dokonalý vzhled.

Kromě grafiky hra také umožňuje hráčům zažít pohlcující zpětnou vazbu spouští a dynamické haptické odezvy prostřednictvím ovladače PlayStation DualSense. Pokud vás hraní na ovladači nebaví, potom si můžete užít plnou podporu myši a klávesnice s přizpůsobitelnými možnostmi ovládání.

Přečti si  Tom Clancy’s The Division 2 zahajuje sezónu 10 s novým příběhem, novým vybavením a dalšími

Spider-Man Remastered vychází na PC 12. srpna. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno