V roce 2023 se dočkáme vydání střílečky z pohledu první osoby, kdy město Redfall je v obležení upírů a je jen na přeživších, aby si ho vzali zpět.

Bethesda Softworks vydala nový trailer ke hře Redfall, který rychle předvádí různé funkce střílečky v otevřeném světě. Redfall, vyvinutý Arkane Studios, které stojí za tituly jako Dishonored a Prey, se odehrává v titulárním městě, které je v obležení upírů. Je na nepravděpodobné skupině přeživších, aby je porazila.

Mezi uvedené postavy patří Remi de la Rosa, inženýr s robotem; Devinder Crousley, kryptozoolog s pastmi; Layla Ellison, která má telekinetické schopnosti; a Jacob Boyer ostrostřelec s upířím okem a spektrálním havranem. hráči si mohou hru užít jak sólo, tak kooperativně ve čtyřech hráčích. Sbíráte také kořist různých rarit, přičemž každá zbraň má různá hodnocení a výhody.

Přečti si  Star Wars Jedi: Survivor bude potenciálně uvedeno na trh v únoru/březnu 2023

Vzhledem k tomu, že se jedná o titul s otevřeným světem, je samozřejmě spousta důvodů ke prozkoumání. Najdete zde různá oblečení, zámky hrobek, které poskytují určitý příběh pro určitou postavu a upravují její schopnosti, volitelné dungeony zvané Psychic Nests a mnoho dalšího. 

Redfall vychází v první polovině roku 2023 pro Xbox Series X/S, PC a cloud spolu s Game Pass.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno