AimJunkies nyní žaluje Bungie o náhradu škody a snaží se ukončit veškerý neautorizovaný přístup Bungie k počítačům.

Křížová výprava Bungie proti tvůrcům cheatů nabrala podivný směr, protože někdo, koho společnost žaluje kontruje společnosti protižalobou a obviňuje vývojáře Destiny 2 z hackování a porušování zákona DMCA.

Bungie už nějakou dobu loví tvůrce chatů a již zažalovala 3 cheatmakery. Společnosti bylo dokonce přiznáno odškodné 13,5 milionu dolarů. To se však nepodařilo zopakovat v bitvě proti AimJunkies, která nyní v reakci na to podala protižalobu.

Jak uvádí TorrentFreak, pan May z AimJunkies tvrdí, že Bungie přistupovalo neoprávněně k souborům na jejich počítači. Protižaloba zní: „Smlouva LSLA platná ve všech relevantních časech neposkytuje společnosti Bungie, Inc. oprávnění tajně přistupovat k souborům na osobním počítači pana Maye a/nebo stahovat informace z těchto souborů bez přímého vědomí a výslovného povolení pana Maye.” Limited Software License Agreement (LSLA) je z roku 2019. Nicméně ale umožňuje Bungie přístup k počítačům pro účely BattlEye anti-cheatu.

Přečti si  Několik vývojářů pracuje na portech svých her pro PSVR2

Kromě toho žaloba také zmiňuje, jak Bungie také ochotně přistupovala k informacím o zaměstnancích Phoenix Digital, společnosti, která v současné době vlastní AimJunkies s úmyslem podvodu. Kromě toho pan May také zmínil, že se jedná o porušení ustanovení zákona DMCA proti obcházení předpisů.

Kromě toho existují i ​​další obvinění proti Bungie. Například AimJunkies tvrdí, že někdo jménem ‘Martin Zeniu’ od nich získal cheaty na Destiny 2. Tato osoba byla údajně agentem nebo zaměstnancem Bungie, který provedl reverzní inženýrství softwaru, kterým pomohl Bungie podat žalobu proti jejich společnosti. Prodejce cheatů uvádí, že se jednalo o porušení smluvních podmínek společnosti Phoenix Digital. V důsledku toho AimJunkies nyní žaluje o náhradu škody a snaží se ukončit veškerý neautorizovaný přístup Bungie k počítačům. 

Přečti si  RECENZE: F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch – O králičkovi a jeho pacičce

Původní žaloba Bungie proti AimJunkies byla soudem zamítnuta, což byla velká rána pro vývojáře Destiny 2. To však podalo revidovanou žalobu, kterou chtělo Phoenix Digital odmítnout, ale soud se tentokrát rozhodl stát na straně Bungie. Nyní přešel výrobce cheatů do útoku zdá se být si jistý ve svém postoji s obviněními proti Bungie.

Situaci ohledně Bungie a AimJunkies budeme nadále sledovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno