Twitch pravděpodobně testuje streamy pouze pro předplatitele, tím by streameři mohli určovat kdo se na jejich vysílání může dívat.

Twitch spustil test na jednom ze svých oficiálních účtů, konkrétně hgg_cheering_test. Ve snímku obrazovky, který byl zaslán Twitch komunitnímu zdroji Streamer News je vidět banner, který říká, že účet je „stream pro předplatitele“. Banner na který se můžete podívat níže v novince, také říká, že pouze předplatitelé budou moci stream sledovat, chatovat, získávat speciální symboly a emoty, samozřejmě vše bez reklam.

Snímek obrazovky také poukazuje na to, že diváci budou mít možnost podívat se na krátký náhled kanálu, aby zjistili, zda má smysl stát se vůbec předplatitelem kanálu.

Přečti si  Mass Effect Legendary Edition dostane velký Day One patch, který vylepší výkon

Tato funkce streamování pouze pro předplatitele by mohla být dobrým způsobem, jak by streameři i samotný Twitch mohli vydělat více peněz.

Ovšem jak se zdá, tak ne všichni jsou z této myšlenky nadšeni. Streamer News zveřejnil anketu, v níž se ptá, jak se na tuto případnou novou službu dívají a více než 71% dotázaných sdělilo, že je to podle nich špatný nápad.

Uvidíme jak nakonec Twitch bude tuto možnost realizovat a jak se nakonec u diváku i steamerů ujme.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno