Zatímco Ubisoft oznámil, že má čtyři AAA tituly k vydání v příštím fiskálním roce, tak jsou zatím známé pouze dvě z nich a to: The Crew 2 a Skull & Bones.

Vedle výše uvedených titulů se do dubna 2019 máme dočkat oznámení minimálně dalších dvou her. Začínají se tak objevovat vášnivé debaty o tom, jaké že hry Ubisoft letos odhalí.

Nejdříve bychom si měli říci o jaké hry se spíše jednat nebude. První z nich je Assassin´s Creed: Origins, které má mít rozsáhlý obsah i po svém vydání Ghost Recon, South Park a Far Cry to také zřejmě nebudou, jelikož se nedávno dočkali, či brzy dočkají vydání. Rainbow Six a For Honor jsou brány jako “game as service”. A u sportovní hry Steep není jasné, zda je vůbec zahrnuta do dlouhodobého plánu společnosti.

Přečti si  Sezóna 9 Apex Legends přináší novou možnost hlášení hráčů za „smurfing“

Nejvíce pravděpodobné se tak jeví vydání nového dílu Splinter Cell, což by bylo asi splněným snem mnoha hráčů. Watch Dogs 3, které jak se zdá vychází co dva roky a potom Division 2, o kterém se velmi spekuluje i přes to, že hra obdržela řadu nového obsahu. Ovšem toho není zase až tolik, aby hráči této oblíbené hry nebyli připraveni na zcela nové pokračování.

Definitivní odpověď nám však zřejmě dá až E3.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno