V Call of Duty: Warzone by se již brzy mohl otevřít stadión a hráči by se mohli dočkat dvou dříve avizovaných režimů s 200 hráči.

Season 4 přineslo do Warzone zatím jen několik nepatrných novinek, jako například režim Rumble. Ovšem obrovský balík dat, který tomu předcházel naznačoval, že toho vývojáři přidali mnohem více, což nedalo spát dataminerům, kteří okamžitě začali šťourat v souborech hry. Ti mimo jiné objevili, že náznaky hyen a vnitřku stadionu. Kromě toho již uniklý obrázek ukazuje několik nových režimů s 200 hráči.

Mnoho hráčů si vždy myslelo, že vytí vlků ve hře by mohlo oznamovat jejich příchod, ovšem jak se zdá tak to budou spíše hyeny.

Datamineři také hovoří o tom, že objevili soubory obsahující  interiér stadionu. To by znamenalo, že by stadion mohl brzy otevřít své brány.

Přečti si  Activision si v příštích dvou letech najme 2 000 vývojářů, protože si klade za cíl ztrojnásobit velikost franšízového týmu

Metro pod mapou?

A jak se zdá, tak na mapě Verdansku by se také brzy mohl objevit pohybující se vlak, tedy spíše než nad zemí by se pohyboval pod zemí. Dataminer zřejmě totiž objevil soubory, které patří do tranzitního systému pod mapou. Takže bychom možná brzy mohli cestovat po Verdansku metrem?

Obrázek z CoD: Warzone zobrazující režimy s 200 hráči.

Kromě nálezů datamineru existuje i pozadí, které se zdálo být publikováno příliš brzy. Existují tak přinejmenším dva režimy s 200 hráči. 

Zdá se, že dříve zmíněné režimy s 200 hráči skutečně vstoupí do hry v ne příliš vzdálené budoucnosti.

Přečti si  Fable Reboot bude využívat ForzaTech engine

Call of Duty Warzone je nyní k dispozici ZDARMA na PC? PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno