Aktualizece:

Společnost Sony oficiálně oznámila nabídku PS Plus Essential na listopad 2022, čímž potvrdila předchozí únik.

Původní zpráva:

Přestože společnost Sony rozšířila svou službu PlayStation Plus o další varianty obsahující velké množství her, tak stále je tu řada hráčů, kteří zůstali u základní verze služby s názvem Essential. Nový únik odhaluje nabídku PS Plus her na listopad 2022.

Tyto informace pocházejí od Dealabs a insidera Billbil-kuna, kteří v minulosti několikrát přesně a hlavně předčasně informovali o nabídce PS Plus.

A jak se zdá, tak se majitelé PS Plus Essential mohou v listopadu těšit na hry jako Nioh 2, Lego Harry Potter Collection a další. Níže je více informací o hrách.

Nioh 2 (PS4 a PS5)

Vypusťte svého démona. Ovládněte cestu samurajů v tomto brutálním macho-core RPG…protože smrt se blíží.

Lego Harry Potter Collection (PS4)

Lego Harry Potter Collection obsahuje obě úspěšné videohry Lego Harry Potter: Years 1-4 a Lego Harry Potter: Years 5-7 remasterované poprvé na systému PlayStation 4.

Heavenly Bodies (PS4 a PS5)

Objevte všechny nuance pohybu v nulové gravitaci v této fyzikálně náročné hře. Ovládejte paže svého kosmonauta pomocí pravého a levého joysticku, abyste se mohli přitáhnout, odtáhnout a zvedat prostřednictvím simulovaných fyzikálních scénářů na palubě vědecké výzkumné stanice.

Jakmile budou hry pro PS Plus Essential na listopad 2022 oficiálně oznámeny, budeme příspěvek aktualizovat.

Přečti si  Stephen Oyarijivbie o soubojích v God of War Ragnarok

Sony nyní nabízí tři úrovně PS Plus – Essential, Extra a Premium.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno