Vypadá to, že záběry a obrázky zbrusu nové mapy Warzone unikly jen několik hodin před spuštěním mapy.

Zbývá už jen pár hodin, než si zahrajeme na novém Verdansku, ale záběry z této nové mapy jsou již nyní online.

Díky Youtuberovi a Twitch streamerovi batronologovi, máme k dispozici první pohled na novou mapu Warzone. Níže si můžete prohlédnout některé obrázky, které tvůrce obsahu laskavě tweetuje.

Pokud jste také netrpělivý a nemůžete se dočkat až konečně dorazí nový upravený Verdansk, tak se můžete podívat na záběry, které pořídili hráči, kterým se podařilo na této nové mapě hrát ještě před jejím spuštěním.

Přečti si  Valkyrie z Apex Legends je na holky, dokazují to hlasové linky a rozhovory

Pokud jste nevěděli, část I akce Destruction of Verdansk se konala včera v noci (21. dubna) a skončila tím, že Verdansk byl zasažen atomovkou. Následně mohli hráči hrát pouze na mapě Rebirth Island a to až do dnešního večera, kdy se Verdansk vrátí ve stylu 80. let.

Podívejte se níže na záběry nové mapy, s laskavým svolením youtubera Bartonologa.

Na základě uniklých záběrů to vypadá, že velká část mapy byla zcela přepracována, ale existují některé nové zajímavosti. Níže naleznete všechna nová místa Verdansku s tématikou 80. let.

  • Salt Mines
  • Summit
  • Array
  • Factory

Očekává se, že nová mapa Warzone , která bude reimaginingem Verdansku z 80. let, bude uvedena do provozu během několika málo hodin.

Přečti si  Hráči Warzone vyzývají vývojáře, aby opravili Groza iron sight glitch

Fanoušci mohou očekávat, že událost Destruction of Verdansk Part II bude spuštěna ve 21:00 a poté by měla následovat nová mapa Warzone.

Call of Duty: Warzone je nyní k dispozici zdarma pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno