Stejně jako Nintendo Switch a kontroverzní drift Joy-Conů, nyní hlásí uživatelé PS5 problémy s driftem u gamepadů DualSense.

PlayStation 5 byl uveden na trh na konci roku 2020 a okamžitě se setkal s velkým úspěchem. Ačkoliv aktuálně není snadné PS5 sehnat, Sony se snaží, aby uspokojila poptávku jak jen nejlépe dokáže.

Ovšem jak se ukazuje, tak nový revoluční gamepad DualSense trpí řadou “porodních” bolestí.

Jak jsme vás informovali dříve, tak řada uživatelů hlásí problémy s vadnými adaptivními spouštěmi, které z ničeho nic přestávají klást odpor. Nyní hráči začínají ve větší míře hlásit problém s driftujícími analogy. Jeden hráč nahlásil problémy za méně než dva týdny po uvedení konzole na trh. Další uživatel Reddit zveřejnil video, které jasně ukazuje masivní drift. Toto video bylo nahráno před více než dvěma měsíci, což zdůrazňuje skutečnost, že problém se na ovladačích DualSense již nějakou dobu objevuje.

Přečti si  PlayStation oznamuje nové partnerství se službou Discord

https://www.reddit.com/r/PS5/comments/k1bhzh/dualsense_drift/?utm_source=share&utm_medium=web2x&context=3

K vyřešení problému bohužel nevede žádná možnost domácí opravy a tak je třeba spolehnout se na záruku a ovladač jednoduše reklamovat.

Je škoda, že revoluční DualSense trpí těmito porodními bolestmi, které by mohli být vyřešeny následnou revizí. Otázkou však je, kdy k ní dojde a za jak dlouho se objeví nové ovladače na trhu.

PlayStation 5 je v prodeji od listopadu 2020.

5 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno