V e-mailu pro fanoušky společnost Electronic Arts informuje, že 9. března 2020 budou online servery Fight Night Round 4 vypnuty.

E-mail fanoušci obdrželi v noci 10. prosince a rozhodnutí bylo učiněno údajně, protože: „Denní aktivní hráčská základna v Fight Night Round 4 dosáhla velmi nízkého počtu.“ E-mail dále uvedl, že fanoušci hry budou stále moci používat všechny offline funkce hry.

Fight Night Round 4 je považován za skvělý boxerský simulátor. Hra obdržela i velmi dobrá hodnocení od kritiků a i nyní si drží na Metacritic známku 88. 

Fight Night Round 4 byl původně vydán na PlayStation 3 a Xbox 360 25. června 2009.Jelikož se hráčská základna v průběhu let snížila, společnost Electronics Arts nemůže dále „zajistit kvalitní online zážitek“. Provozování a údržba serverů jsou nákladnou záležitostí a protože hráčská základna je nízká, společnost se pravděpodobně rozhodla, že peníze budou použity jinde a “lépe”

Přečti si  Watch Dogs Legion - Update 4.5 přidává 60 FPS pro PS5 a Xbox Series X / S

Série EA Fight Night se poprvé objevila na původním Xboxu a PlayStation 2 již v roce 2004, pokračování Fight Night Round 2 vyšlo o rok později. Třetí díl Fight Night Round 3, byl vydán na PS4 a Xbox 360 v roce 2006. Je jen málo sportovních her, kde byl každý díl tak dobře přijat, jako právě v případě Fight Night.

Fight Night Round 4 je aktuálně k dispozici na Xbox 360 a PlayStation 3.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno