Resident Evil 7, Wasteland 3, Tell Me Why, Microsoft Flight Simulator, Crusader Kings 3 a Battletoads, to vše brzy zamíří do Xbox Game Pass.

Odběratelé Xbox Game Pass na počítačích PC a Xbox One dostanou opět skvělou nabídku her. S velkým množstvím očekávaných titulů, které v nadcházejících dnech a týdnech budou vycházet bude služba doplněna i o několik starších, ale stále skvělých her.

Především uživatelé PC Game Pass se mohou již nyní podívat do oblak díky Microsoft Flight Simulátoru, který v recenzích dostává skvělá hodnocení (naši recenzi pro vás připravujeme).

Další titul, který můžete začít hrát od dnešního dne, je Spirit Farer, který vás zavede do role kapitána lodi, který by měl prozkoumat moře, vylepšit svou loď a pomoci duchu svého přítele poslat jej do posmrtného života.

Přečti si  Sony momentálně vyvíjí přes 25 PS5 exkluzivit

Později budou 20. srpna budou k dispozici další čtyři hry, včetně Battletoad, Crossing Souls (pro PC), Darksiders Genesis (pro PC) a Don’t Starve: Giant Edition.

O den později budou moci odběratelé Xbox Game Pass jak PC tak Xbox One moci hrát hry: New Super Lucky’s Tale a brzy poté, 27. srpna, Hypnosis Outlaw a Tell Me Why: Kapitola 1.

28. srpna dorazí dlouho očekávaná hra Wasteland 3 od inXile Entertainment, které dorazí jak Pro PC tak i na Xbox One. Kromě toho můžete ve stejný den hrát také Double Kick Heroes.

V neposlední řadě doplní Xbox Game Pass Crusader Kings 3 (pouze na PC) a Resident Evil 7.

Přečti si  Epic Games údajně nabídl společnosti Sony 200 milionů dolarů za exkluzivity PlayStationu

Xbox Game Pass je předplacená služba nabízející více jak 100 her pro PC a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno