Vedoucí studia Hangar 13 Haden Blackman potvrzuje, že opouští 2K Games “aby se mohl věnovat své vášni.”

Haden Blackman, šéf studia Hangar 13 vlastněné 2K Games, oznámil, že ze společnosti odchází. Blackman byl v Hangar 13 od založení studia v roce 2014, předtím působil v LucasArts. 2K Games říká, že odchází „aby se věnoval své vášni“, i když další podrobnosti nebyly poskytnuty.

Jsme vděční za Hadenovo vedení při zakládání Hangaru 13, budování a sjednocování týmů v Novato, Brightonu a České republice a vydávání několika her a kolekcí Mafie definujících toto studio,“ uvedl vydavatel ve svém oznámení (prostřednictvím GamesIndustry). „To, co Haden pomohl vybudovat, bude pokračovat a růst v nadcházejících letech. Podporujeme všechny naše zaměstnance v prosazování jejich vášní a do toho, co bude dál, mu přejeme jen to nejlepší.

Přečti si  Bethesda najala jednoho z vývojářů Fallout: London Mod

Hangar 13 od roku 2017 pracoval na nové IP s otevřeným světem, což bylo v červnu minulého roku oznámeno jako multiplayerová sci-fi superhrdinská hra popsaná jako „Cthulhu meets Saints Row“,  s kódovým označením Volt.

Později v listopadu bylo oznámeno, že hra byla zrušena kvůli dlouhodobým problémům s vývojem, které zahrnovaly několik restartů a technické problémy, přičemž 2K nakonec rozhodlo, že investice času a zdrojů do projektu již nelze ospravedlnit. V současné době není známo, k jakému projektu se Hangar 13 následně přesunul.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno