Společnost Activision odhalila, že ve 2. čtvrtletí 2022 došlo k poklesu měsíčních aktivních uživatelů a také obecných příjmů za hry společnosti.

Společnost Activision odhalila, že měsíční aktivní uživatelé jejích her klesli na konci druhého čtvrtletí na 94 milionů podle VideoGamesChronicle, které skončilo 30. června. Ve srovnání s tím se společnost chlubila měsíčním počtem aktivních uživatelů 100 milionů ve svém první čtvrtletí roku.

Společnost také odhalila, že tržby obecně ve 2. čtvrtletí 2022 klesly, a to z 2,3 miliardy $ ve stejném období v roce 2021 na 1,64 miliardy $.

Activision uvádí, že pokles měsíčních aktivních uživatelů ve druhém čtvrtletí odráží „nižší zapojení do franšízy Call of Duty “. Společnost očekává, že zapojení a rozšíření její měsíční aktivní uživatelské základny vzroste ve čtvrtém čtvrtletí, kdy má být nové Call of Duty vydáno spolu s Call of Duty Warzone 2.0.

Activision ještě neprozradil mnoho podrobností o svém nadcházejícím Call of Duty s názvem Modern Warfare 2, jehož gameplay má předvést v září. Spekulace také poukazují na to, že beta je nastavena také na konec září. Víme, že hra bude obsahovat dva nové režimy pro více hráčů – Hostage and Knockout.

Přečti si  RECENZE: Niceboy Hive Podsie 3 – Špunty s vlastním ekvalizérem

Uniklo také několik podrobností o výhodách hry, Killstreacích a vylepšeních.

Call of Duty: Modern Warfare 2 má vyjít 28. října a vyjde na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno