V květnu loňského roku opustil Raf Grassetti, výtvarný ředitel hry God of War Ragnarok, po deseti letech působení studio SIE Santa Monica a nyní se připojil k jinému first-party studiu PlayStationu.
Grassetti na Twitteru oznámil, že se připojil ke společnosti Naughty Dog, která vyvíjí hry Uncharted a The Last of Us. Grassetti neupřesnil, jaká bude jeho role nebo pozice ve studiu, ani na jakém projektu bude pracovat.
Ve studiu Santa Monica Grassetti pracoval také na hře God of War (2018), zatímco předtím se v jiných rolích ve společnosti PlayStation podílel na vývoji hry The Order: 1886, Killzone Shadow Fall a inFamous: Second Son. Dříve pracoval také na hře Mass Effect 3 ve společnosti BioWare.
V současné době není známo, na čem Naughty Dog pracuje, ale před rokem studio prozradilo, že pracuje na několika ambiciózních projektech pro jednoho hráče. Z těchto projektů je potvrzeno, že v dalším z nich se opět objeví postava, kterou hraje Troy Baker, přičemž jedním z titulů by mohla být i nová IP.
🐾 new chapter pic.twitter.com/97uKQ2YstI
— Raf Grassetti (@rafagrassetti) December 9, 2024



















