Ukrajinské studio GSC Game World potvrzuje, že vývoj jeho nadcházející hry STALKER 2 byl ve světle útoku na Ukrajinu pozastaven. 

Fanoušci s netrpělivostí očekávají vydání STALKER 2: Heart of Chernobyl od GSC Game World, a přestože byla hra nedávno odložena na prosinec 2022, tak aktuálně je přinejmenším jisté, že hra byla odložena na neurčito, pokud bude kdy dokončena.

Vývojář sídlící na Ukrajině se nedávno na Twitteru podělil o video o probíhající krizi v zemi, která byla napadena Ruskem a v současnosti je v obležení. Vývojář vysvětluje, že vývoj hry byl prozatím odsunut na vedlejší kolej. GSC Game World v současné době pracuje na zajištění přežití svých zaměstnanců a jejich rodin, což je přinejmenším srdcervoucí vyhlídka.

Přečti si  Unikly první fotografie PlayStation VR2

Není překvapením, že video nezmiňuje žádná aktualizovaná data vydání, ale vzhledem k aktuální situaci a původnímu datu vydání by fanoušci neměli očekávat, že si hru zahrají ještě letos. Vzhledem k závažnosti situace je samozřejmé, že vývoj STALKER 2 se odkládá na neurčito.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno