Jednou z nejvíce očekávaných her, která by měla na tuto generaci konzolí ještě dorazit je bezesporu Cyberpunk 2077 od CD Projekt Red.

Quest designér Mateusz Tomaszkiewicz v nedávném rozhovoru s AreaJugones hovořil o některých prvcích Cyperbunk 2077, které ještě nebyly předvedeny.

Na dotaz jak se posunul stav hry oproti loňskému roku, kdy bylo na E3 předvedeno novinářů demo, Tomaszkiewicz odpověděl:

Jak víme, tak hra je stále ve vývoji a samozřejmě chci, aby byla co nejlepší pro vydání. Neustále ji leštíme a neustále přemýšlíme, čím ji udělat ještě zajímavější. Loňské demo bylo jen drobnou ochutnávkou toho, co vše hra bude nabízet. Existuje spousta věcí, které jsme ještě nikomu neukázali a na kterých ještě stále pracujeme.

Přečti si  Režisér Zaklínače 3 opustil CD Projekt RED po obvinění ze šikany

Tomaszkiewicz byl také dotázán na RPG prvky hry a na to, jak zapadají do stylu Cyberpunku 2077. Na to vývojář odpověděl, že postava hráče může být přizpůsobena mnoha různými položkami, které jsou viditelné v inventáři, stejně jako na samotném charakteru a dodal:

Naše hra je především RPG z pohledu z první osoby, která nabízí řadu způsobů, jak plnit jednotlivé mise. Myslím, že máme širokou paletu zbraní, díky nimž bude naše hra vynikat. V loni představeném demu byly k vidění chytré pušky a to je něco, co dosud u současných FPS není příliš k vidění. Pokud jde o hratelnost, tak máme stále několik nápadů, které zatím nesou připraveny a které se snažíme realizovat, protože budou opravdu velmi dobré.

Přečti si  Biomutant v nejnovějším traileru vzdává poctu Star Wars

Dalo by se říci, že se vývojáři hodně inspirovali u filmů jako Blade Runner a Minority Report s tím, že si zachovává svou jedinečnou identitu.

Více informací k Cyberpunku 2077 získáme během E3 2019, kde bude mít CD Projekt Red vlastní konferenci, jejíž většinu bude věnovat právě této hře.

Dnes se také objevilo u slovenského prodejce Pro Gaming Shop datum vydání a to 28. listopadu 2019, ovšem tato informace je maximálně nepravděpodobná.

Cyberpunk 2077 je nyní ve vývoji pro PC, PS4 a Xbox One.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno