Ředitel designu Jason McCord říká, že Respawn chce představit „další způsoby hraní hry“.

Apex Legends  se pevně etabloval jako obr v žánru Battle Royale. Vedle  Call of Duty: Warzone, Fortnite  a  PlayerUnknown’s Battleground  se bezplatná střílečka od Respawn Entertainment stala velmi oblíbenou hrou miliónů hráčů po celém světě a díky stálému vylepšení a konzistenci, kterou si udržuje bohatý sezónní obsah, dokázal si nejen udržet svoji hráčskou základnu, ale aktivně a neustále ji rozšiřovat.

Respawn však zjevně chce hru ještě vylepšit a dále na ní stavět. V nedávném Q&A videu zveřejněném vývojářem, designový ředitel Jason McCord sdělil, že jedním ze způsobů, jak to vývojář zamýšlí udělat, je do konce roku 2021 představit „nové způsoby hraní hry“, které hráčům umožní prožít svět hry a postavy různými způsoby – což v podstatě znamená, že Respawn přidává více herních režimů mimo běžný Battle Royale.

Přečti si  Systémové požadavky pro Windows 11 + návrat k jednoročním aktualizacím

Vzhledem k tomu, že další významní free-to-play battle royale hry na trhu občas nabízejí hráčům různé nové režimy, dává smysl, že  Apex Legends se  bude chtít do této praxe také zapojit. Mezitím se v nejbližší budoucnosti zdá, že je tu také více na co se těšit. Nedávno bylo sděleno, že hra dostane spousty Titanfall obsahu.

Apex Legends  je k dispozici pro PS4, Xbox One, Nintendo Switch a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno