Raven Software, který se stará o Call of Duty: Warzone slíbil, že přinese změny pro kontroverzní skin Roze.

Rook je skin pro operátora Roze, který byl vydán jako skin Tier 100 Battle Passu v sezóně 5 Warzone. Díky němu je operátor pokryt od hlavy až k patě černým oblekem a to včetně obličeje a očí. To znamená, že skin je skutečnou taktickou výhodou, protože hráči mohou sedět v temných koutech a protihráči je snadněji přehlédnou.

The Rook skin byl předmětem diskusí a stížností v komunitě Warzone, protože je mnohými považován za „pay-to-win“. Není tak divu, že hráči budou rádi, když se dozvědí, že Raven Software slíbil úpravy tohoto skinu. Tweet byl vytvořen v reakci na hráče, který navrhl změny, které by rádi viděli přijít do Warzone. Raven Software uvedl řadu funkcí, které do hry přijdou, mezi nimiž byla i změna Roze skinu.

Přečti si  [AKTUALIZOVÁNO] Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

Není zcela jasné, jaké úpravy budou provedeny, ale je uklidňující vědět, že vývojář si je vědom masivního pobouření hráčů směrem k této taktické výhodě.

Na straně druhé je tu také řada hráčů, kteří jsou tímto krokem pobouření, protože to bylo něco, co museli získat dlouhými hodinami hraní Warzone. Z tohoto důvodu je nepravděpodobné, že by pokožka byla úplně odstraněna a spíše jen dojde na některých jejích místech ke zvýraznění postavy.

Společnost Raven Software také oznámila, že přijdou změny v několika dalších prvcích hry, včetně vyvážení zbraní Tac Rifle Charlie, M16, FFAR 1 a Sykov, stejně jako způsob, kterým hráči budou získávat RC-XD.

Call of Duty: Warzone je nyní k zdarma k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno