Vývojáři Ghost of Tsushima hledají spisovatele pro open-world hru
Domů » Hry » Novinky » Vývojáři Ghost of Tsushima hledají spisovatele pro open-world hru

Vývojáři Ghost of Tsushima hledají spisovatele pro open-world hru

15.2.2021
Publikoval:

Vývojář Ghost of Tsushima, studio Sucker Punch, se snaží najít do svého týmu talentovaného spisovatele, který by pracoval na další hře odehrávající se opět v otevřeném světě.

Loni v říjnu Sucker Punch poprvé začal naznačovat, jaký by mohl být jejich další projekt. Seznam pracovních pozic a další titul by byl dle tehdejšího výpisu zasazen do feudálního Japonska. To je stejné zasazení jako Ghost of Tsushima. V lednu měl další seznam pracovních míst opět naznačit, že pokračování Ghost of Tsushima je oficiálně na cestě, protože dle požadavků měl mít ideální kandidát zkušenosti se „základními bojovými systémy“ této hry.

Zatímco někteří lidé si mysleli, že výpisy mohly být zaměřeny na aktualizaci Ghost of Tsushima pro PS5, zdá se, že nejnovější seznam dokazuje, že se jedná o zcela novou hru. Nejnovější seznam pracovních míst velmi konkrétně zmiňuje „další projekt“ Sucker Punch. Pozice je pro zkušeného spisovatele a společnost hledá někoho, kdo se dobře orientuje v psaní příběhů založených na postavách v otevřeném světě.

Není jasné, zda je tento další projekt Sucker Punch pokračováním Ghost of Tsushima, nebo zcela novou hrou odehrávající se v podobném světě. Jeden vývojář však na své stránce LinkedIn uvedl, že pracuje na hře Ghost of Tsushima pro PS5. Nedlouho poté, co si lidé začali všímat jeho záznamu, tak svůj status stáhl. Sucker Punch zatím oficiálně neodhalilo, co bude jejich dalším projektem, ani to kdy mohou takové oznámení očekávat.

Přečtěte si  Objeví se Miles Morales ve filmu Spider-Man: No Way Home? Easter Egg naznačuje, že ano

Mezitím vývojový tým pokračoval v práci na originálu. Ke druhé polovině roku 2020 se hra dočkala masivní aktualizace, která přinesla zcela zdarma herní režim Legends. Tento nový obsah nebyl přídavkem k příběhu pro jednoho hráče, ale místo toho přidal nový režim pro více hráčů. Nedlouho poté, co byl do hry přidán režim Legends, přidal Sucker Punch nový obsah a aktualizace, včetně různých skinů, které hráči mohli získat při splnění určitých úkolů.

Ghost of Tsushima  je nyní k dispozici exkluzivně na PlayStation 4.

Zdroj :
GameRant

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Chraňte své oči stylově pomocí nových inteligentních brýlí Razer

Nové inteligentní brýle Razer od společnosti Anzu vám pomohou chránit...