V novém rozhovoru pro GameInformer hovoří Alice Rendellová, vedoucí designérka příběhových systémů Star Wars Outlaws, a Matthieu Delisle, vedoucí designér systémů, o typech setkání, na které hráči při hraní hry narazí.

Oba hovoří mimo jiné o systému reputace ve hře Star Wars Outlaws, který bude mít velký vliv na vaše setkání ve hře. Na rozhovor se podívejte níže.

Podle Delisleho budou vztahy vaší postavy s různými frakcemi ve hře, zejména v zaplivaném zločineckém podhoubí světa Star Wars, představovat různé příležitosti a hrozby. Delisle hovoří o tom, že systém reputace vznikl proto, že studio chtělo vyprávět příběh založený na lumpárnách.

Velmi brzy jsme věděli, že chceme natočit příběh o lumpech,“ říká Delisle. „A věděli jsme, že chceme, aby hra byla o volbě a následcích, takže reputace se zcela přirozeně stala prostředkem interakce hráče se hrou.“

Přečti si  Unikly záběry ze hry Deadlock, které ukazují steampunkový svět a postavy nové střílečky od společnosti Valve

Dvojice dále hovoří o tom, že hlavní hrdinka Kay Vess je svobodná ničemnice a že spíše než z přátelství nebo loajality využívá v průběhu hry různé frakce stejně, jako ony využívají ji. Podle Rendella byla každá mechanika ve hře postavena na jejím systému reputace.

Hráči budou moci systém reputace plně využívat, dokonce budou moci vsadit na vlastní reputaci a pokusit se vydělat více peněz bokem tím, že zradí určité postavy nebo frakce. Pokud jde o skutečný vliv vaší reputace na hru, příklad, který uvedl Rendell, je, že Kay může dostat za úkol získat předmět od nějaké frakce a může se rozhodnout, že ho ukradne, nebo pokud má dostatečně dobrou reputaci, prostě vejde a vezme si ho.

Přečti si  DESKOVKA: The Elder Scrolls V: Skyrim – Dobrodružná hra je krok do světa Tamrielu na stolech u hráčů v pohodlí domova

To vše souvisí s tím, že každá frakce bude mít svá vlastní území a hráči si budou muset dávat pozor, aby se příliš dlouho nezdržovali na územích, kde mají špatnou pověst.

Star Wars Outlaws vychází na PC, PS5 a Xbox Series X/S 30. srpna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno