Střílečka z pohledu třetí osoby od společností Saber Interactive a Focus Entertainment vychází pro PC a konzole letos v září.

Původní hra Warhammer 40 000: Space Marine je učebnicovým příkladem kultovní klasiky a po třinácti letech od jejího vydání se očekává její pokračování, které má vyjít ještě letos. A ještě před jeho vydáním se v zákulisí podařilo dosáhnout dalšího významného milníku.

Vydavatel Focus Entertainment a vývojářské studio Saber Interactive oznámili, že hra Warhammer 40 000: Space Marine 2 získala zlatou kartu, což znamená, že byl dokončen její hlavní vývoj. Veškeré práce, které nyní Saber na hře provede, se pravděpodobně objeví v podobě předstartovních nebo day one patchů.

Vzhledem k tomu, že do vydání střílečky z pohledu třetí osoby zbývá ještě několik měsíců, přichází tento milník možná o něco dříve, než by někteří čekali, ale přesto je uklidňující vědět, že dlouho očekávané pokračování se nyní pravděpodobně neodloží.

Přečti si  Vývojář hry Assassin's Creed Shadows oslovuje japonskou komunitu ohledně autenticity a "tvůrčích svobod"

Hra Warhammer 40 000: Space Marine 2 vychází 9. září pro PS5, Xbox Series X/S a PC. Ačkoli původně měla být hra uvedena v předstartovní betaverzi, společnost Saber Interactive nedávno oznámila, že tyto plány byly odloženy, aby se přednostně soustředila na plné vydání hry. Více informací o tom najdete zde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno