Únik informací o hře Call of Duty tvrdí, že Call of Duty Warzone se v rámci integrace do hry Black Ops 6 odkloní od systému batohů ve Warzone 2.

Tvrdí to renomovaný leaker Call of Duty @BobNetworkUk, který tvrdí, že se Warzone vrátí ke svému původnímu systému lootu. Leaker také prozradil, že do Loadoutů ve Warzone budou přidány Wildcards.

Začátkem června Bob prozradil, že původní mapa Warzone, Verdansk, bude odložena až do roku 2025, což potvrdil i server Insider Gaming.

Pokud jsou nejnovější zvěsti pravdivé, naznačuje to, že strategií společnosti Activision pro příštích několik let je pokračovat v těžení z nostalgie. V případě Call of Duty 2025 s kódovým označením Saturn se předpokládá, že se do hry vrátí klasické mapy z Black Ops 2. V současné době však není jasné, zda se vrátí v takovém rozsahu, jak říkáme u Modern Warfare 3 a map MW2 (2009).

Přečti si  Star Wars Outlaws představuje v novém gameplay videu stealth, boj na lodi a další prvky

Bob také začátkem června prozradil, že se do Black Ops 6 vrátí režim Call of Duty Theatre Mode, který byl ve starších hrách Call of Duty skvělou funkcí.

Call of Duty Black Ops 6 vyjde 25. října 2024 pro konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox řady S|X a PC. Předpokládá se, že Call of Duty se někdy po svém vydání v roce 2025 dostane i na platformy společnosti Nintendo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno