Nové podrobnosti na webu Witch Queen potvrzují, že spolu s novým raidem přichází i další aktivita pro šest hráčů.
Nadcházející rozšíření Destiny 2 Witch Queen právě dostalo aktualizaci webu s několika novými detaily. Jednou z nich je matchmade aktivita pro šest hráčů nazvaná „Eternal Conflict“, o které se nemluvilo v žádné z předchozích marketingových akcí Witch Queen.
„Nová aktivita pro šest hráčů v srdci pokračujícího boje o svět trůnu,“ stojí v popisu stránky . „Je třeba zachovat rovnováhu.“ Jediný snímek obrazovky ukazuje, jak šest Guardianů kde všichni mají na sobě nové brnění s motivem Witch Queen, útočí na Savathunnin palác, který střeží její světlonosný Lucent Brood a několik Shriekerů.
Destiny 2 v poslední době pořádně tlačí na své aktivity pro šest hráčů. Poslední sezóna má aktivitu pro šest hráčů zvanou Astral Alignment, která dostane Guardiany přímo do akce, a předchozí Season of the Splicer měla aktivitu Override. Nedávná aktualizace 30th Anniversary Update přinesla Dares of Eternity.
Eternal Conflict bude pravděpodobně o něco více tématický než Dares of Eternity, ale pokračuje v trendu Bungie, který má v každé nové sezóně další aktivity pro šest hráčů.
Tato stránka poskytuje několik informací o novém raidu, který přichází s Witch Queen. Savathunin Throne World zjevně skrývá „potopenou pyramidu“, ve které je „uvězněno dávné nebezpečí“. Pravděpodobně se ukáže, že se jedná o Taniky, ale nikdy nevíte – možná se poprvé podíváme na personifikaci samotné Temnoty.
Je tam také krátký řádek o „relikvii pyramidy“, kterou Strážci použijí jako „zbraň“ k poražení Savathun. Může to být sezónní artefakt nebo to může mít něco společného s nadcházejícím systémem výroby zbraní.
Rozšíření The Witch Queen vychází 22. února, takže je ještě dost času na další trailery, informace a teorie, než budou zodpovězeny všechny naše otázky.
Destiny 2 je nyní k dispozici pro konzole a PC.




















