Dobrá zpráva pro tvůrce herního obsahu na YouTube. V budoucnu by se scény s násilím ve videohrách neměly omezovat tak, jak tomu bylo dříve.

Tvůrci her mohou snadněji dýchat. YouTube uvolňuje pravidla týkající se zobrazování násilí z videoher. To znamená, že se scénami z videoher, které obsahují násilí, již nezacházejí jako s videi, která ukazují skutečné násilí. Pokud tedy například budete streamovat Cyberpunk 2077 nebo hru God of War nebo něco podobného, ​​pravděpodobně budete mít v budoucnu na videích méně omezení.

Je však třeba si uvědomit výjimky a důležité podrobnosti.

YouTube již neposuzuje násilí ve videohrách jako skutečné násilí

Nová aktualizace zásad ze strany správy YouTube ukazuje, že YouTube implementuje nová pravidla, pokud jde o „skriptované nebo simulované násilí“. Takže jako násilí, jak je vidět ve filmech, televizních seriálech nebo videohrách.

Přečti si  Sony si nechalo patentovat „Like Button“

Videa, která obsahují takové scény, byla na YouTube zpracovávána od 2. prosince, stejně jako jakákoli jiná forma podobně „skriptovaného obsahu“.

Podle YouTube to může ovlivnit tvůrce herního obsahu následujícím způsobem:

  • Budoucí nahrávání her s násilím lze povolit bez věkového omezení
  • Ve videohrách by mělo být omezeno násilí a uživatelé by měli ve videích stále chránit uživatele před skutečným násilím
  • Videa, která se zaměřují výhradně na násilí a gore ve videohrách, mohou být stále omezena.

Nicméně takové video stále není vhodné pro reklamu

Podle YouTube nemá tato aktualizace pokynů pro komunitu výslovně žádný dopad na reklamu. To znamená, že tvůrci mohou mít stále stejné problémy s inzerenty a nakládáním s citlivým obsahem, i když se pravidla pro násilí v videohrách zmírnily.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno