Společně se seriálovou verzí Zaklínače od Netflixu rapidně vzrostl zájem i o hru Zaklínač 3, která jen na Steamu zaznamenala více než 70.000 souběžně hrajících hráčů.

Tento rok byl pro Zaklínače opět velmi úspěšný. Majitelé konzolí Nintendo Switch se dočkali portu kompletní edice, která zahrnuje kromě základní hry i všechna vydaná DLC, majitelé Xboxu si mohou hru užít díky Xbox Game Pass, kam byla hra přidána zhruba ve stejnou dobu, kdy na Netflixu odstartovala první série stejnojmenného seriálu.

Seriál odstartoval přesně 20. prosince jako živě-akční show s Henrym Cavillem, který ztvárnil hlavní roli. A jak se zdá, tak tento seriál vzbudil u publika nebývalí zájem o tento fantasy svět, protože na Steamu téměř okamžitě vzrostl graf popularity Zaklínače 3.

Přečti si  Nový trailer k Back 4 Blood představuje karetní systém umožnující zábavnou znovuhratelnost

Benji-Sales na Twitteru oznámil, že  23. prosince hra od CD Projektu RED The Witcher 3: Wild Hunt  dosáhla více než 50.000 souběžných hráčů. Podle Steam Charts se ukázalo, že hra, která byla spuštěna v květnu 2015, zasáhla více než 90.000 současných hráčů. Od té doby byl posledním znatelným bodem květen a červen 2016, kdy bylo vydáno poslední DLC  O krvi a víně.

Grafy následně z§staly v rozmezí 20.000 – 30.000 hráčů a to až do 22.  prosince 2019 kdy graf rostl až k vrcholu, který nastal 26. prosince a to jen u Steam verze hry. Očekává se také, že počet hráčů na všech dostupných platformách bude mnohem vyšší.

Benji-Sales dále uvedl, že v USA se  The Witcher 3: Wild Hunt  stal třetí nejprodávanější hrou ve službě Steam, za Halo: The Master Chief Collection a Jedi: Fallen Order.

Zaklínač 3: Divoký hon je se všemi DLC nyní dostupná na PC, PS4, Xbox One a Nintendo Switch.

20 KOMENTÁŘE

  1. Přesně tak, jakmile člověk zahlídne novej překorektizovanej seriál, tak si musí rychle pustit hru aby se z toho šoku nějak vzpamatoval

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno