Navzdory obavám, že koronavirus může způsobit zpoždění PlayStation 5 nebo Xbox Series X, přišla společnost AMD s dobrými zprávami o jejich termínu vydání.

Díky neustálým zprávám o šíření koronaviru, se na internetu začaly objevovat spekulace o možném zpoždění vydání next-gen konzolí PS5 a XSX, která jsou naplánována na konec tohoto roku. ComicBook dříve uvedl, že žádná z nadcházejících konzolí zatím nevstoupila do sériové výroby. A i když tyto informace nepramenily od samotných společností Sony a Microsoft, tak se řada fanoušků začala případného zpoždění reálně obávat.

Nyní přišla společnost AMD, která je hlavním dodavatelem CPU a GPU nadcházejících konzolí s uklidňující zprávou, ve které výkonný viceprezident pro výpočetní techniku ​​a grafiku AMD, Rick Bergman, uvádí, že obě konzole budou vydány ve svých dříve uvedených termínech. Ovšem je možné, že i když vydání konzolí nebude zpožděno, může být při startu uvedeno do prodeje pouze omezené množství.

Přečti si  SteelSeries odhaluje aplikaci Moments

To znamená, že koronavirus nezabrání fanouškům získat svou novou očekávanou konzoli PS5 nebo XSX na konci tohoto roku.

V tento okamžik zatím stále neznáme přesné datum uvedení konzolí na trh a ani jejich startovací prodejní cenu, která se dle odhadů může pohybovat v rozmezí od 450 do 600 USD.

Vydání konzolí PS5 a XSX je plánováno na konec tohoto roku.  

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno